Відкривай нові місця

Їдь у марокко
Український бренд туристичного спорядження Turbat спільно з клубом активних пожорожей GoMountains дарує можливість виграти незабутню подорож у екзотичне Марокко
Акцію завершено!
Вранці, 2 лютого відбувся розіграш мандрівки та інших призів. Переможців визначали з-поміж 1000+ учасників! Нам неймовірно приємно, що вас так багато.

Вітаємо щасливчика Євгена Гостіщева, якого обрав RANDOM.ORG. У квітні ви зможете подорожувати надзвичайним Марокко із GoMountains Club

Також свої призи отримають ті, хто опинився на 2-му та 3-му місцях:
Марина Наливайченко - для вас тепла фліска Dzembronya 2
Олександр Шапецький - для вас футболка "Не можу жити без гір"

Дякуємо, кожному, хто взяв участь в акції. Не зупиняйтесь - відкривайте нові місця та слідкуйте за наступними мандрівками від #Turbat. Їх буде і буде.
Як взяти участь?
Купуй спорядження Turbat у магазинах парнерів
Отримуй картку з кодом до кожної одиниці товару
Реєструй код на сайті. Більше кодів - більше шансів
Очікуй результатів та готуйся пакувати рюкзак у мандрівку!
Подорож у Марокко з GoMountains Club - це
11 днів
Мандрівка триватиме з 13 до 23 квітня 2018 року
Цікаві локації
Під час мандрівки група відвідає найцікавіші місця Марокко. Програма передбачає активну подорож - Cходження на найвищу вершину пн Африки, ночівля в пустелі Сахара, Атлантичний океан
Доступність всім
Мандрівка не є складною та доступна людям різного рівня підготовки
$0
Переможцю оплачується вартість туру та дорога у два боки
Детальні умови акції
При купівлі будь-яких товарів у магазинах партнерів Turbat в період з 1 грудня 2017 до 1 лютого 2018 покупець отримує картку з прихованим акційним кодом.
Переможець безкоштовно отримує активну подорож у Марокко з GoMountains Club, переліт та переїзд у два боки. Під час подорожі переможець покриває самостійно власні витрати поза програмою, обіди та вечері, оформлення візи і страхвового полісу. Деталі за посиланням
Зареєструватись на розіграш призів потрібно до 01.02.2018, заповнивши форму на цьому сайті та вказавши акційний код з картки.
Клієнт самостійно повинен подбати про закордонний паспорт та візу до Марокко (за потреби клуб GoMountains надає інформаційну допомогу щодо оформлення візи).
Кожен акційний код є унікальним. Повторно використаний код в розіграші участі не приймає.
Розіграш всіх призів відбудеться 02.02.2018 шляхом випадкового вибору коду за допомогою сервісу random.org. Результати будуть опубліковані на фейсбук-сторінці Turbat
Поїздка в Марокко з клубом GoMountains розігрується на одну особу. Період мандрівки 13.04.2018-23.04.2018.
Переможець буде повідомлений про виграш телефонним дзвінком та електронним листом від представника бренду Turbat. Опісля, з ним зв'яжеться менеджер клубу GoMountains для початку організації поїздки.
Приз за друге місце у списку - фліс Kosmach або Dzembronya, та за третє місце - футболка Gory, будуть надіслані переможцям кур'єрською службою або у магазин партнера Turbat.
Не маєш коду?
Завітай в наші магазин у своєму місті або шукай одяг та спорядження Turbat в інтернеті
Додаткові призи для переможців акції
Космач та Дзенмбоня
Фліси
Гори
футболки

Не прогав шанс відчути колорит арабської культури, зустріти схід сонця у Сахарі, піднятися на вершини Атласу чи спробувати серфінг на березі Атлантичного океану!
Made on
Tilda